~/ domain/gumik.hu.mdTHE AGENT-READABLE WEB

gumik.hu valid

gumik.hu

Magyar online gumiabroncs-�ruh�z ny�ri, t�li �s n�gy�vszakos abroncsokkal, 4x4-, elektromos-, lak�aut�- �s motorker�kp�r-kateg�ri�kkal, orsz�gos szervizh�l�zattal.

Visit publisher ↗

For agents: Hungarian online tyre shop with summer, winter, all-season, 4x4, EV, caravan and motorcycle tyres plus a nationwide service network.

tireswinter tires4x4 tiresmotorcycle tirestire service network

Authority
51 reach 6 · trust 5 · quality 25 · freshness 15
Tier
listed
llms.txt
https://www.gumik.hu/llms.txt
llms-full.txt
https://www.gumik.hu/llms-full.txt
Sections
7
Links
16
Size
3845 bytes
Popularity rank
#589154
Country
Hungary
Categories
Automotive · Ecommerce
For agents
Transactional: buying or booking an agent could carry out
Audience
consumers · agents can: buy, read docs, book · hu
First seen
2026-10-19T10:41:07.484Z
Last checked
2026-10-20T01:47:26.636Z
Badge
Agent Web Map badge for gumik.hu

Their llms.txt

The beginning of the file, from our validated copy saved 2026-10-21T16:04:24.055Z. Cached copy · Source on gumik.hu

# gumik.hu

> Magyar online gumiabroncs-�ruh�z ny�ri, t�li �s n�gy�vszakos abroncsokkal, 4x4-, elektromos-, lak�aut�- �s motorker�kp�r-kateg�ri�kkal, orsz�gos szervizh�l�zattal.

## �ttekint�s

A Gumik.hu ny�ri, t�li �s n�gy�vszakos gumiabroncsokat k�n�l, emellett 4x4, elektromos aut�, lak�aut�, verseny, defektt?r?, k�nny? haszong�pj�rm? �s motorker�kp�r kateg�ri�kkal is rendelkezik. K�nny?f�m felnik �s egy�b ker�kmegold�sok is megjelennek a k�n�latban.

A magyar oldal t�bb mint 400 szerz?d�tt partner szervizt emel ki, ahov� a gumik k�zvetlen�l kisz�ll�that�k �s felszerelhet?k. A fizet�sn�l biztons�gos online megold�sokat, k�zt�k kriptovalut�s lehet?s�get is kommunik�l.

## Gumiabroncs keres�se �s �sszehasonl�t�sa

A keres�s kiindulhat m�retb?l, aut�m�rk�b�l, gumim�rk�b�l vagy szezonb�l. A m�ret �rtelmez�s�hez a sz�less�g, oldalfal-ar�ny, szerkezet, felni�tm�r?, terhel�si �s sebess�gindex a l�nyeges adatok. Az aj�nlatok �s m�rkaoldalak tov�bbi felfedez�si �tvonalak.

## F? kateg�ri�k �s �vszakok

A h�rom f? szezon�lis kateg�ri�t kieg�sz�tik az elektromos, 4x4, lak�aut�-, verseny-, runflat �s motorker�kp�r-abroncsok. �gy a teljes f�jl nem csak szem�lyaut�s szezon�lis listak�nt �rja le a shopot.

- [Kezd?lap](https://www.gumik.hu/): F? bel�p�si pont a gumiabroncs- �s felnik�n�lathoz.  
- [Ny�ri gumik](https://www.gumik.hu/nyari-gumik): Ny�ri gumiabroncsok szem�lyaut�khoz t�bbf�le m�retben.  
- [T�li gumik](https://www.gumik.hu/teli-gumik): T�li gumiabroncsok hideg �s t�li �tviszonyokra.  
- [N�gy�vszakos gumik](https://www.gumik.hu/negyevszakos-gumik): Eg�sz �vben haszn�lhat� gumiabroncsok.  

## Speci�lis gumik �s felnik

- [Gumiabroncsok elektromos aut�khoz](https://www.gumik.hu/gumiabroncsok-elektromos-autokhoz): Elektromos j�rm?vek ig�nyeihez igaz�tott gumik.  
- [Gumiabroncsok lak�aut�ra](https://www.gumik.hu/gumiabroncsok-lakoautora): Gumik lak�aut�khoz �s szabadid?s j�rm?vekhez.  
- [4x4 gumik](https://www.gumik.hu/4x4-gumik): Gumik SUV-okhoz, 4x4 j�rm?vekhez �s terephaszn�latra.  
- [Versenygumik](https://www.gumik.hu/versenygumik): Gumik sport- �s p�lyahaszn�latra.  

## V�laszt�s �s aj�nlatok

- [Gumi aj�nlatok](https://www.gumik.hu/gumi-ajanlatok): Aktu�lis akci�k �s kiemelt gumiabroncs-aj�nlatok.  
- [Gumim�rk�k](https://www.gumik.hu/gumimarka): A web�ruh�zban el�rhet? gumiabroncsm�rk�k �ttekint�se.  
- [Gumiabroncsok aut�m�rka szerint](https://www.gumik.hu/automarka-gumiabroncs): Gumiabroncs-v�laszt�s az aut� gy�rt�ja alapj�n.  
- [Gumiabroncs Budapest](https://www.gumik.hu/Gumiabroncs-Budapest): Helyi oldal gumiabroncs-v�s�rl�shoz �s szerel�shez Budapesten.  

## Rendel�s el?tt: m�ret, jel�l�sek �s komplett kerekek

A gumiabroncs oldalfal�n tal�lhat� jel�l�sb?l kiolvashat� a sz�less�g, az oldalfal ar�nya, a radi�l/diagon�l szerkezet, a felni �tm�r?je, a terhel�si index �s a sebess�gindex. A Gumik.hu ezt m�ret- �s j�rm?alap� keres�ssel eg�sz�ti ki. A r�szletes m�ret�tmutat� arra is felh�vja a figyelmet, hogy a nem megfelel? m�ret ronth
…

Related sites

Other listed sites in Automotive. See the whole category →

DomainTitleCategoryCountryAuthorityllms.txtllms-full.txtSave
canadiantire.ca Shop Canada’s Top Department Store Online & at 500+ Locations transactional Automotive Ecommerce CA 64 ✓
hyundai.com Hyundai Motor documentation Automotive DE 64 ✓
samsara.com Samsara documentation Business software Automotive 64 ✓
waymo.com Waymo documentation Automotive US 64 ✓
goodcarbadcar.net GCBC informational Marketing Automotive +1 63 ✓ ✓
lojadomecanico.com.br Loja do Mecânico transactional Ecommerce Automotive BR 63 ✓ ✓
vw.com Volkswagen U.S. transactional Finance and payments Automotive US 63 ✓
campingworld.com Camping World transactional Automotive Ecommerce 62 ✓

Machine-readable: GET /v1/resolve?q=gumik.hu · GET /v1/domain/gumik.hu · this page as Accept: application/json or text/markdown · MCP lookup_domain

Automatically discovered from public files. Inclusion does not imply endorsement or publisher participation.

Own or manage this website?

If you own or manage gumik.hu, you can update its listing and review file health, discovery activity and score history.

Manage this listing — optional

What verification unlocks

See how your site is discovered—and control what agents see.

  • Control what agents see

    Edit your listing description, tags, public contact details and additional llms.txt paths. Publish your terms for automated access, attribution and pricing.

  • Make your profile eligible for search

    A valid, listed, unblocked, verified profile can appear in our publisher sitemap and become eligible for search-engine visibility. Search engines decide what to index and rank.

  • Appear in our llms-full.txt

    Eligible verified publishers are listed by name, with their file links and summaries, in the service overview agents can read.

Free. No account registration, backlink or payment required. Public discovery remains available without verification.

Verify your website—free

Preview the owner dashboard · All verification benefits

Let your coding agent verify it

If your coding agent is authorized to manage this website, paste these instructions into it.

Claim my listing on Agent Web Map for gumik.hu:
1. POST https://agentwebmap.com/v1/sites/gumik.hu/claims and keep claim_id and claim_secret private.
2. Publish the proof: add the line "AgentWebMap ownership: <token>" (token from step 1) to https://gumik.hu/llms.txt, or use the DNS, meta-tag or well-known method the response describes.
3. POST https://agentwebmap.com/v1/sites/gumik.hu/verify with {"claim_id": "...", "claim_secret": "..."}.
4. Save the api_key from the answer; it manages the listing (PATCH https://agentwebmap.com/v1/sites/gumik.hu).
MCP equivalent: tools begin_ownership_claim, then verify_domain, at https://agentwebmap.com/mcp. Docs: https://agentwebmap.com/docs#verify

Corrections or removal requests: contact the directory.

agent web map / a clearer way in.API & MCP · Contact